Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA GIGA 6

JURA GIGA 6

99 990 Kč82 636 Kč

Nový špičkový model JURA GIGA 6 je absolutním vrcholem v nabídce švýcarského výrobce kávovarů.

Popis produktu

JURA GIGA 6 - přednosti

Profeionální příprava Espressa, Cappuccina a Latte jedním stiskem tlačítka
Díky variabilní dvojité kávomléčné výpusti s 2 výpustěmi na kávu a s 2 výpustěmi na mléko mohou být připraveny v jeden okamžik 2 mléčné speciality najednou. Kávovar GIGA 6 má nový systém pro napěňování mléka s automatickou regulací/přepínáním mezi mezi horkým mlékem a mléčnou pěnou. Výsledkem je sametově jemná mléčná mikropěna. Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení všech důležitých parametrů pro Váš nápoj - druh kávových zrn, síla kávy, hrubost mletí, teplota spařování, množství vody či poměr horkého mléka/mléčné pěny.

Elektronicky nastavitelné keramické mlýnky
Kávovar JURA GIGA 6 je vybaven dvěma keramickými mlýnky s elektronickým nastavením hrubosti mletí. Díky tomu můžete v kávovaru používat zcela odděleně dva druhy kávy. Pro každý druh je možné individuálně nastavit hrubost mletí. Pokud si to budete přát, můžete si u každého nápoje nastavit individuální poměr kávových zrn - to je káva podle přání. Každý mlýnek je navíc vybaven samostatným monitorováním stavu kávových zrn, kávovar tak včas upozorní na nutnost dosypání Vaší oblíbené kávy.

Velmi snadná údržba
Po zapnutí kávovar JURA GIGA 6 automaticky propláchne kávové i mléčné cesty. Automacký proplach mléčných cest navíc využívá nejen horkou vodu, ale i páru pro precizní a účinné vyčištění. Kávovar Vás sám upozorní na nutnost provedení odvápnění či čištění pomocí čistící tablety. Vše je díky automatickým údržbovým programům snadné. V individuálním nastavení kávovaru si zvolíte kdy se mají provádět automatické proplachy mléčných cest.

Snadné ovládání díky barevnému TFT displeji
Ovládání již nemůže být snazší. Kávovar JURA GIGA 6 je vybaven velkým barevným TFT displejem a plně českým menu. Všechny informace Vám kávovar nejen napíše, ale také názorně ukáže. Velmi intuitivní a atraktivní je i výběr nápoje - stačí sledovat displej a otáčením otočného ovladače vybrat specialitu, která Vás nejvíce láká...

 

 


JURA GIGA 6 - výbava

JURA GIGA 6 má plně české uživatelské menu, obsluhu usnadňuje i barevný TFT displej. Ve výbavě je také kovová termonádoba, ve které si studené mléko uchová svoji teplotu po celý den. Dále uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), tištěný manuál v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu. Kávovar Vám nainstaluje a nastaví náš technik (služba nemusí být dostupná ve všech regionech), který Vás také zaškolí v jeho obsluze, naučí Vás přípravu všech kávových specialit.
 

Zajímavé vlastnosti kávovaru JURA GIGA 6:

 • Výškově i šířkově nastavitelná duální výpusť
 • Dva nezávislé, digitálně nastavitelné keramické mlýnky s možností volby pro káždý nápoj
 • Příprava jednoho nebo dvou Latte Macchiato či Cappuccino pouhým stiskem tlačítka
 • Zpěňování mléka FineFoam pro jemnou mikropěnu s plně automatickým proplachem mléčných cest
 • Automatické přepínání mezi horkým mlékem a mléčnkou pěnou při přípravě Latte Macchiato
 • 19 kávových a kávomléčných specialit s možností individuálního nastavení
 • Intelligentní systém předehřátí již od prvního šálku navíc s dvojím systémem termobloků 
 • Možnost individuálního nastavení poměru druhu kávy pro každý nápoj
 • Duální osvětlení šálků v barvě bílé a jantarově hnědé
 • Intuitivní ovládání prostřednictvím rotačního ovladače a barevný TFT displej v češtině
 • Přední panel z masivního aluminia
 • Automaticky ovládané lamely aktivního odvětrání kávovaru
 • Díky své konstrukci je možné kávovar používat i v profesionálním nasazení (HoReCa)

JURA GIGA 6 - prémiová záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.

Více informací o kávovaru JURA GIGA 6 najdete na stránkách www.jura-giga.com .