Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA S8 Moonlight Silver

JURA S8 Moonlight Silver

39 990 Kč33 050 Kč

Na dotaz

Geniálně jednoduchý - jednoduše geniální. Jura S8 nabízí celou škálu nápojů, stačí se jen dotknout...

Popis produktu

Novinka ! Legendární řada "S" je zpět v plné síle...

JURA S8 Moonlight Silver - přednosti

Nová JURA S8  v sobě kombinuje to nejlepší z domácí třídy s prémiovými prvky třídy profesionální. 15 kávových specialit a jednoduché ovládání přesvědčí i náročné milovníky kávy. Koncepce ovládání splňuje veškeré požadavky na jednoduchost a inteligenci. Řada S společnosti JURA vytváří zcela nový segment plně automatických kávovarů: prémiovou střední třídu.

 

 

JURA S8 Moonlight Silver - ovládání

Příprava všech kávových specialit od espressa po latte macchiato probíhá na JURA S8 v té nejvyšší kvalitě. Jediným dotykem barevného displeje dotykové obrazovky se šálek naplní jednou z 15 kávových specialit. Za to mohou bezpočetné špičkové inovace. Mlýnek AromaG3 mele kávová zrna s maximální přesností a rychlostí. Proces impulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje dobu extrahování u krátkých specialit a roztančí chuťové buňky v případě espressa a ristretta. Díky technologii jemného napěnění lze připravit speciality s mlékem a mléčnou pěnou v prémiové kvalitě.

 

Jura S8 je přehledně a pohodlně ovladatelný přes barevný displej 4,3" dotykové obrazovky s vysokým rozlišením. Stačí se dotknout obrazovky a Jura S8 naplní Váš šálek vybranou kávovou specialitou. Inovativní koncept ovládání přes dotykovou obrazovku je jednoduchý, pohodlný a přímočarý. Díky grafikám a animacím k návodu je ovládání naprosto intuitivní a jsou zobrazeny všechny kroky při přípravě kávy. Individuální nastavení uživatele je možné naprogramovat v několika málo krocích. Přejmenovat, přemístit, kopírovat, zdvojnásobit – S8 vše zařídí. Dle přání lze ovládání pohodlně řídit přes stále aktualizovanou a bezplatnou mobilní aplikaci JURA Coffee.

JURA S8 Moonlight Silver – výbava

Kávovar Jura S8 Moonlight Silver je v základní ceně vybaven balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Smart, čistič cappuccinátoru…), tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

JURA S8 Moonlight Silver – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.