Zákaznická linka+420 774 671 474

Naše výhody

Při nákupu kávovaru je výběr správného prodejce důležitý. Pro značku Jura je vysoký standard v péči o zákazníka samozřejmostí. Jako prodejní poartner Jura na českém trhu Vám proto nabízíme při prodeji a následné péči řadu výhod. Všechny kávovary JURA si můžete vyzkoušet v našich zákaznických centrech JURA v Praze (Sezemická 2757/2), Liberci (Andělská cesta 7), Hradci Králové (Jana Černého 545/48) a Mladé Boleslavi (Bezděčín 113), kde je showroom JURA součástí největšího kávového centra v České republice. Budeme velmi rádi, pokud budete nároční a vyberete si ty nejlepší služby:

 

 JURA - zákaznická podpora

Spokojenost našich zákazníků je pro nás velmi důležitá. Proto jsme připraveni poradit s výběrem vhodného výrobku nebo pomoci s jeho obsluhou či nastavením. Samozřejmostí je i možnost osobního dovozu a instalace Vašeho kávovaru, včetně zaškolení obsluhy. Naši pracovníci Vám rádi pomohou i s obsluhou již zakoupeného kávovaru.

Pro Vaše maximální pohodlí jsme zřídili bezplatnou službu JURA Callback. Potřebujete-li poradit s obsluhou Vašeho kávovaru, zadejte požadavek na našich stránkách. Rádi Vám v požadovaném čase zavoláme zpět a s obsluhou kávovaru, nebo s jeho nastavením Vám pomůžeme.

 JURA - pohodlný nákup

Při nákupu v obchodě JURA se nemusíte registrovat, pokud si to nepřejete. Při kompletaci objednávky postačí vyplnit jen Vaše údaje pro zaslání výrobku. Nabízíme však i možnost Vaší registrace, která Vám usnadní příští objednávání – stačí se do obchodu přihlásit Vaším uživatelským jménem a heslem. Registrovaní zákazníci také mohou využívat dalších výhod. Vaše objednávky můžete také zaslat e-mailem či telefonicky.

 JURA - spolehlivost při dodání

Všechny zásilky je možné sledovat na internetu až do momentu jejich doručení. Pro případ poškození či ztráty jsou všechny zásilky pojištěny.

Pokud Vám objednané zboží nebude plně vyhovovat, můžete je nepoužité vrátit do 14 dnů od nákupu. Obratem Vám vrátíme peníze za Váš nákup, bez jakýchkoli storno poplatků.