Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA J8 Midnight Silver

JURA J8 Midnight Silver

43 990 Kč36 355 Kč

Na dotaz

Nový JURA J8 pro kávové speciality s ochucenou mléčnou pěnou.

Popis produktu

NOVINKA 2023, SKLADEM OD 24.3. - PŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY

Nová generace celosvětově oblíbené řady J nabízí celou řadu technických inovací pro dokonalý výsledek ve vašem šálku. Model J8 Vám připraví celou řadu kávových klasik a nově ještě více kávových specialit. Funkce Sweet Foam dochucuje mléčnou pěnu libovolným sirupem s možností výběru chuti, sladkosti a intenzity. Dokonce i Sweet Latte tak lze připravit jediným stisknutím tlačítka. Mlýnek P.A.G.2+ s aktivním sledováním stupně mletí a spařovací jednotka 8. generace s 3D procesem spaření jsou zárukou perfektního výsledku a maximálního chuťového zážitku. Funkce Coffee Eye přináší pohodlné a snadné ovládání; rozpoznává umístění šálku a automaticky přizpůsobuje výběr na displeji dostupným specialitám. Jednodušeji to už opravdu nejde. A totéž platí také pro údržbu. Čištění mléčného systému pomocí funkce One-Touch je provedena jediným stisknutím tlačítka. Dokonalý design s jednoduchými čistými liniemi dodává kávovarům J8 charakteristickou tvář.
 

Funkce Sweet Foam – nový svět požitku

Tajemství dokonalé chuti tkví především v kvalitních, čerstvých surovinách a špičkové technologií zpracování. Totéž platí i pro výjimečné kávové speciality. Nová funkce Sweet Foam dochucuje mléčnou pěnu přímo během přípravy prostřednictvím příslušného nástavce na sirup a servíruje tak zcela novou chuť . Výběrem a dávkováním použitého sirupu lze chuť a intenzitu přesně přizpůsobit osobním preferencím. J8 tak jediným stisknutím tlačítka vykouzlí dokonce i oblíbené trendové speciality, jako je například Sweet Latte.

Coffee Eye – inteligentní snímač šálku

Ať už jde o kávovou klasiku z hlavní trysky na kávu nebo o specialitu s mlékem a mléčnou pěnou z trysky na cappuccino, Coffee Eye zjednodušuje cestu k dokonalé specialitě. Inteligentní snímač šálku automaticky rozpozná jeho polohu a podle toho přizpůsobí na displeji výběr možných specialit. Jednodušše intuitivní!

P.A.G.2+ – špičková technologie pro dokonalý požitek z kávy

Mlýnek P.A.G.2+ je dokonalost sama. Takzvaná kontrola aroma představuje aktivní sledování stupně mletí, které zajišťuje pozdější perfektní extrakci a výslednou chuť kávy. V závislosti na zvoleném produktu automatický kávovar doporučuje nastavit stupeň mletí na "jemné" nebo "intenzivní". Tímto způsobem se kontroluje aroma v šálku. Stupně mletí lze kdykoli upravit, ale mlýnek P.A.G.2+ se před a po přípravě vždy přepne do klidového režimu, což jej chrání a prodlužuje jeho životnost. Lahodnou chuť kávy si tak budete moci užívat naplno každý den.

Designový celek – elegance dotažená k dokonalosti

Jasnost a symetrie jsou charakteristickými rysy J8. Nejvyšší výrobní standardy a přesnost zpracování jsou důkazem kvality. Zcela nová interpretace mezinárodně oceněného designového celku zaujme svým smyslem pro detail. Čerstvá kávová zrna, lákavé uživatelské rozhraní, osvětlení a pronikavá vůně právě připravené kávy - vše se dokonale snoubí v harmonický celek.