Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura ENA 8 TOUCH nordic white

Jura ENA 8 TOUCH nordic white

26 990 Kč22 306 Kč

Na dotaz

Jednošálkový kávovar s plnou škálou nápojů a v atraktivním designu.

Popis produktu

ENA 8 TOUCH Nordic White - přednosti

Jura ENA 8 - malý kávovar
S rozměry 27,1 cm šířky, 32,3 cm výšky a 44,5 cm hloubky bude tento jednošálkový kávovar skvělým společníkem v každé kuchyni.

Design
Nová Jura ENA 8 sází na propracovaný, moderní design. Kávovar vyniká jednoduchými zaoblenými liniemi. Dominantou je inovativní kulatá nádržka připomínající křišťálové karafy. Kávovary Jura ENA 8 získaly za svůj vypracovaný design ocenění reddot awards 2019.

Snadná obsluha díky interaktivnímu českému menu
Díky přehlednému grafickému dotykovému displeji je příprava kteréhokoliv nápoje naprosto jednoduchá - i oblíbené latté machiatto a cappuccino připravíte stiskem jediného tlačítka. Samozřejmostí je plně české menu.

Elegantní barevná koncepce
Přední a horní části kávovaru ENA 8 mají stříbřitě metalický povrch. Tím je zajištěna velká odolnost kávovaru proti poškrábání. Boky kávovaru Jura ENA 8 Nordic White jsou ve sněhově bílé barvě.       

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách našeho servisu Jura.