Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA E8 Piano White

JURA E8 Piano White

29 990 Kč24 785 Kč

Na dotaz

Oblíbený JURA E8 v atraktivním bílém designu.

Popis produktu

Nová technologie P.E.P.® pro espresso vynikající kvality jako od baristy

Tajemství výjimečné kávy začíná pomletím zrn a pokračuje v její přípravě. Společnost Jura zdokonalila přípravu espressa,kávovar Jura E8 s technologií P.E.P. umí připravit speciální kávy podle standardů profesionálního baristy. Nastavitelný mlýnek AromaG3 zajišťuje optimální pomletí kávy pro každý nápoj. Čerstvá kávová zrna mele rychle, ale zároveň šetrně, abynedocházelo k jejich přehřívání. Variabilní spařovací jednotka s kapacitou od 5 do 16 gramů zajišťuje optimální podmínky pro přípravu kávy s nastavitelnou intenzitou. Milovníci kávy ocení výběr z osmi různých nastavení síly kávy. Impulzní extrakční proces (P.E.P.®) vyvinutý společností JURA optimalizuje čas extrakce. Při přípravě krátkého espressa protlačí horkou vodu skrz pomletou kávu v krátkých intervalech. Tento proces umožňuje docílit plného těla kávy a více rozvinout chuť kávy v šálku. U mléčných specialit se technologie jemné pěny postará o dokonalou mikropěnu. Výsledek si Vás získá na první ochutnání!

Inteligentní detekce vloženého filtru

Vodní filtry CLARIS zaručují perfektní kvalitu vody pro tu nejlepší možnou chuť. Zároveň také chrání kávovar proti vodnímu kameni a odstraňuje z vody látky, které mohou nepříznivě ovlivnit chuť a aroma (jako například těžké kovy nebo chlor). Společnost Jura vyvinula pro maximální využití filtru inteligentní vodní systém (I.W.S.®). Kávovar pomocí technologie RFID umí detekovat vložený filtr i jeho míru opotřebení. Používání filtru je tak velmi jednoduché a intuitivní.

JURA Impressa E8 to je geniálně jednopduché ovládání

Kávovar Jura E8 si zamilujete díky snadné a velmi intuitivní obsluze. Tlačítka pro espresso, kávu, cappucino a mléčnou pěnu jsou umístěna na přední straně a jsou okamžitě připravena přijmout Váš pokyn k příépravě nápoje. Kávovar E8 zvládne dokonce připravit i dvě espressa nebo kávy současně. Kávovar s Vámi komunikuje prostřednictvím velkého a přehledného TFT displeje. Zásobník na kávová zrna má kapacitu 280 gramů. Jeho speciální kryt pro uchování aroma udržuje kávová zrna vždy čerstvá. Vodní nádrž má objem 1,9 litru a je snadno přístupná z přední strany. Čisté tvary, harmonické linie kávovaru dávají E8 elegantní vzhled. Jura E8 se stane solitérem v každé kuchyni.Použití kvalitních materiálů zajistí, že bude oslňovat mnoho dalších let.

Snadná údržba a péče o kávovar

Údržba automatického kávovaru Jura je stejně jednoduchá jako sama příprava kávových specialit. Vestavěné programy pro údržbu a čištění mohou být spuštěny stisknutím jediného tlačítka.  Tím je zajištěn bezproblémových chod Vašeho kávovaru po dlouhou dobu. Mléčnou výpusť je možné snadno sejmout a umýt v myčce. Celková hygiena a perfektní mléčná pěna je zaručena za všech okolností.

Impressa E8 – výbava

Kávovar JURA Impressa E8 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris SMART, čistič cappuccinátoru…), automatickým cappuccinátorem FineFoam, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

 

Impressa E8 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.