Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA E6 Platin

JURA E6 Platin

23 990 Kč19 826 Kč

Skladem

Kávovar s technologií P.E.P.optimalizující dobu extrakce Vašeho espressa.

Popis produktu

Nová řada kávovrů JURA série E přináší technologii pulsní extrakce (P.E.P. - Pulse Extraction Process). Díky tomu je optimalizována doba exktrakce Vašeho espressa.

Impressa E6 – vlastnosti

P.E.P. - pulsní extrakce kávy
Voda pro espresso je dávkována v rychle po sobě jdoucích, kratkých přerušovaných intervalech, tedy pulsně. Díky tomu je optimalizována doba přípravy espressa. Káva má plné a silné tělo. Navíc tento proces umožňuje více rozvinout všechny chuťové složky. Intenzita kávy je volitelná v osmi různých stupních.
   
Inteligentní systém filtrace vody
Kávovar JURA Impressa E6 je vybaven novou funkcí detekce vloženého filtru vody Claris. Filtrační patrona je propojena s kávovarem technologií RFID. Díky tomu kávovar vždy spolehlivě upozorní na nutlnost výměny filtru či při jeho absence sám přepne do režimu odvápnění.
 


 

Jednoduché ovládání kávovaru
Kávovar JURA E6 je vybaven přehledným barevným displejem, díky kterému je nastavení i příprava nápojů opravdovou hračkou. Tlačítka rychlé volby na přední straně kávovaru umožňují okamžitou volbu Vašeho oblíbeného nápoje.

Sndná údržba kávovaru
Výpust kávy navržená pro přípravu jednoho či dvou šálků má možnost výškového nastavení. Tryska pro mléčnou pěnu je snadno vyjímatelná a omyvatelná. Kávovar je navíc vybaven plně automatickými procesy čištní a odvápnění, které udržují Váš kávovar v té nejlepší kondici. Samozřejmostí je pak automatický proplach při zapnutí kávovaru.

 


JURA Impressa E6 - hlavní vlastnosti:

  • Snadné ovládání díky barevnému displeji
  • Příprava dvou espresso káv současně
  • volitelná síla kávy 6-15g až v osmi stupních
  • Možnost snadné přípravy Cappuccina a mléčné pěny
  • Velmi snadná obsluha, plně české menu
  • Technologie FineFoam pro sametově jemnou mléčnou mikropěnu
  • RFID technologie pro detekci vodního filtru Claris
  • Zásobník zrnkové kávy má má utěsněný aroma kryt pro udržení vůně čerstvé kávy
  • Možnost přípravy nápojů z pomleté kávy
  • Energetická třída A s výraznou úsporou spotřeby

      

Impressa E6 – výbava

Kávovar JURA Impressa E6 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris, čistič cappuccinátoru…), automatickým cappuccinátorem FineFoam, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

 

Impressa E6 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.