Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura ENA 8 TOUCH Massive Aluminium

Jura ENA 8 TOUCH Massive Aluminium

39 990 Kč33 050 Kč

Na objednání

Jednošálkový kávovar s dotykovým ovládáním a v atraktivním hliníkovém designu.

Popis produktu

ENA 8 TOUCH Massive Aluminium - přednosti

Jura ENA 8 TOUCH - malý kávovar
S rozměry 27,1 cm šířky, 32,3 cm výšky a 44,5 cm hloubky bude tento jednošálkový kávovar skvělým společníkem v každé kuchyni. 

Design
Nová Jura ENA 8 TOUCH sází na propracovaný, moderní design. Kávovar vyniká jednoduchými zaoblenými liniemi. Dominantou je inovativní kulatá nádržka připomínající křišťálové karafy. Kávovary Jura ENA 8 získaly za svůj vypracovaný design ocenění reddot awards 2019. Model Massive Aluminium je navíc v atraktivním těle z masilního 3mm silného hliníku. 

Snadná obsluha díky interaktivnímu českému menu
Díky dotykovému přehlednému grafickému displeji je příprava kteréhokoliv nápoje naprosto jednoduchá - i oblíbené latté machiatto a cappuccino připravíte jedním dotykem. Samozřejmostí je plně české menu.

Na přístroj Jura ENA 8 TOUCH Massive Aluminium poskytujeme záruku 25 měsíců. V případě závady Vám stačí pouze kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí… Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách našeho servisu Jura.