Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA IMPRESSA J6 Brilliant Silver

JURA IMPRESSA J6 Brilliant Silver

44 990 Kč37 182 Kč

Na dotaz

Inovace, design, jednoduché ovládání... to je nová Jura J6.

Popis produktu

IMPRESSA J6 Brilliant Silver

Vylepšené ovládání
Jura Impressa J6 přichází s novou strukturou ovládacího systému - grafika i kaskáda menu byly upraveny tak, aby ovládání kávovaru bylo v každé situaci jednoduché až intuitivní. Přehledný displej a rotační ovladač Vás jednoduše navedou k požadovanému nápoji, či funkci. Jura Impressa J6 lze nově ovládat i pomocí smartphonu. Stačí, když kávovar doplníte modulem SMART CONECT. 


Cappuccino i Latte jedním stiskem tlačítka
Kávovar Jura IMPRESSA J6 je vybaven automatickým systémem zpěňování mléka. Díky nové revoluční technologii Jura Fine Foam snadno připravíte sametově jemnou mikropěnu pro Cappuccino. Jeden stisk tlačítka a kávovar Vám připraví kompletní Cappuccino nebo Latte. Výpusť pro cappuccino je navíc výškově nastavitelná, proto můžete použít téměř jakýkoli šálek nebo sklenici.

 

 

Dokonalé možnosti pro kávové experty
Máte rádi extra silné Ristretto nebo jemné Cappuccino? Váš kávovar JURA J6 Vám umožní detailní nastavení všech důležitých parametrů pro přípravu každého druhu kávy či mléčné speciality. Kávovar JURA IMPRESSA J6 ve verzi AromaG3 je vybaven zcela novou konstrukcí mlýnku se sníženým hlukem a vyšší rychlostí mletí. Díky inovované geometrii mlýnských kamenů nabízí mlýnek ještě kvalitnější pomletí kávy a s delší životností mlýnských kamenů.

     

Hlavní přednosti kávovaru JURA IMPRESSA J6:

  • JURA IMPRESSA J6 má zcela nové, snadné a intuitivní ovládání
  • Barevný TFT displej s interaktivním menu v českém jazyce
  • Latte macchiato a Cappuccino jedním stiskem tlačítka
  • Revoluční Fine Foam technologie pro sametově jemnou mléčnou mikropěnu
  • Výškově nastavitelná cappuccino výpusť (110 - 153 mm)
  • Zero Energy switch pro nulovou spotřebu energie v stand-by režimu
  • Individuální možnost nastavení síly kávy, množství vody, teploty pro každý nápoj samostatně

 

IMPRESSA J6 – výbava

Kávovar Jura IMPRESSA J6 je v základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Smart, čistič cappuccinátoru…), automatickým profi-cappuccinátorem, tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.
 

IMPRESSA J6 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.