Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura X8

Jura X8

77 990 Kč64 455 Kč

Na dotaz

Jednoduchý, všestranný, variabilný, výkonný - takový je nový kávovar JURA X8.

Popis produktu

JURA X8 - přednosti

Vysoký výkon kávovaru
Zvětšené nádoby na vodu, kávu i odpad, intuitivní ovládání, precizní příprava kávových i kávo-mléčných nápojů předurčuje JURA X8 pro samoobslužné zóny, případně provozy s vysokými nároky na kvalitu a množství připravených káv. JURA X8 je možné napojit na vodovodní řad, připojit k ní mincovník, nebo čtečku karet... Pro nechtěnou manipulaci s kávou, vodou, nebo nastavením mlýnku je kávovar JURA X8 nově vybavený speciálním systémem zámků. Rovněž tlačítka (pro přípravu nebo údržbu) lze na přání uzamknout, aby se zabránilo chybnému zacházení s kávovarem, nežádoucímu přeprogramování nebo nechtěné aktivaci při čištění. Všechny ovládací prvky jsou na X8 umístěny vpředu, aby byly na první pohled vidět a byly snadno přístupné. Dokonce lze zepředu doplňovat vodu do nádržky a zrna do zásobníku kávy. 

Jednoduché ovládání
Kávovar JURA X8 má velmi snadné ovládání díky přehlednému barevnému LCD a českému menu. Potřebujete připravit Cappuccino, dolít vodu či nastavit jinou porci kávy? Kávovar vše přehledně zobrazí na displeji. Pohyb v menu je jednoduchý, intuitivní...

Cappuccino i Latte jedním stiskem tlačítka
Kávovar JURA X8 je vybaven automatickým systémem zpěňování mléka. Díky nové revoluční technologii Jura Fine Foam snadno připravíte sametově jemnou mikropěnu pro Cappuccino, nebo Latté Machiatto.​ 

Dokonalé možnosti pro kávové profesionály
Nový mlýnek AromaG3 umele kávová zrna vždy čerstvě a na přesně nastavenou hrubost pro danou přípravu kávy. Je přesný, dvakrát rychlejší a mimořádně šetrný k aromatu. Pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje čas a sílu extrakce kávy zejména u espressa a ristretta. 

Designové i chuťové potěšení
Stejně jednoduše  jako ovládání probíhá i údržba nového modelu Jura X8. Integrované programy proplachování a čištění spolu s originálními výrobky pro údržbu zajišťují hygienu a čistotu s certifikací TÜV. Dokonce i čištění systému rozvodu mléka je u X8 automatizované a spouští se jediným stisknutím tlačítka. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit a vyčistit kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

JURA X8 – výbava

Kávovar JURA X8 je v základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Smart Pro s velkou kapacitou, čistič cappuccinátoru…), tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

JURA X8 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách našeho servisu Jura.