Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA WE6 Piano Black

JURA WE6 Piano Black

36 990 Kč30 570 Kč

Skladem

Klasický kávovar pro kanceláře. Bez přípravy mléčných specialit.

Popis produktu

JURA IMPRESSA WE6 vychází v mnohém z oblíbeného domácího kávovaru JURA IMPRESSA E6. Díky zvětšeným zásobníkům na kávu (až 500g), vodu (3 litry) i odpad (pro 25 porcí) je předurčena pro kanceláře.

JURA IMPRESSA WE6 - přednosti

Nejnovější technologie pro vynikající kávu
JURA IMPRESSA WE6 nabízí 8 různých kávových specialit. Šestiúrovňový mlýnek JURA AromaG3 zajišťuje kvalitní, rychlé a šetrné pomletí kávy. Čerstvě pomletá káva je pak připravena novou P.E.P.® technologií (pulzní extrakční proces) vyvinutou společností JURA pro optimální extrakci kávy.

Geniální ovládání
Ovládání kávovaru JURA IMPRESSA WE6 je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Pomocí ovládacích tlačítek na okraji displeje jednoduše a rychle zvolíte požadovaný nápoj, případně jej během přípravy upravíte dle své chuti. Dvojitým stiskem ristretta, espressa, nebo kávy, lze jednoduše zadat přípravu dvou porcí najednou.​

Hygiena pro perfektní kávu
Kávovar JURA IMPRESSA WE6 je vybavený automatickými programy proplachů a čištění. Kompletní hygienický systém je pak certifikovaný společností TUV Rehinland. Řada kávovarů JURA WE je díky tomu tou nejlepší volbou pro provozy, které dodržují směrnice HACCP.

 

Jednoduše variabilní
Kávovar JURA IMPRESSA WE6 umožňuje vybrat preferované nápoje do úvodního menu. Upravit jejich sílu, množství vody... Nápoje, které nechcete používat jednoduše deaktivujete z menu a zjednodušíte tak přístup k těm, které máte rádi. 

 

IMPRESSA WE6 – výbava

Kávovar JURA IMPRESSA WE6 má instalováno české menu. S přístrojem obdržíte navíc ve speciálním uvítacím balíčku JURA čistící tablety, filtr, návod v českém jazyce a balení čerstvě pražené kávy BANUA.

IMPRESSA WE6 - záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.