Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura X10

Jura X10

89 990 Kč74 372 Kč

Na dotaz

Profesionální kávovar s 31 kávovými specialitami a dotykovým ovládáním.

Popis produktu

JURA X10 - přednosti

Vysoký výkon kávovaru
Zvětšené nádoby na vodu, kávu i odpad, intuitivní dotykové ovládání, precizní příprava kávových i kávo-mléčných nápojů předurčuje JURA X10 pro samoobslužné zóny, případně provozy s vysokými nároky na kvalitu a množství připravených káv. JURA X10 je možné napojit na vodovodní řad, připojit k ní mincovník, nebo čtečku karet... Pro nechtěnou manipulaci s kávou, vodou, nebo nastavením mlýnku je kávovar JURA X10 nově vybavený speciálním systémem zámků. Dokonce lze zepředu doplňovat vodu do nádržky a zrna do zásobníku kávy. 

Jednoduché ovládání
Kávovar JURA X10 má velmi snadné ovládání díky přehlednému dotykovému barevnému displeji. Potřebujete připravit Cappuccino, dolít vodu či nastavit jinou porci kávy? Kávovar vše přehledně zobrazí na displeji. Pohyb v menu je jednoduchý, intuitivní...

Cappuccino i Latte jedním dotykem
Kávovar JURA X10 je vybaven zdvojeným automatickým systémem zpěňování mléka. Díky nové revoluční technologii Jura Fine Foam snadno připravíte sametově jemnou mikropěnu pro Cappuccino, nebo Latté Machiatto a to i pro dvě porce najednou.

Dokonalé možnosti pro kávové profesionály
Nový profesionální mlýnek umele kávová zrna vždy čerstvě a na přesně nastavenou hrubost pro danou přípravu kávy. Je přesný, rychlý a mimořádně šetrný k aromatu. Pulsní extrakce (P.E.P.®) optimalizuje čas a sílu extrakce kávy zejména u espressa a ristretta. 

Designové i chuťové potěšení
Stejně jednoduše  jako ovládání probíhá i údržba nového modelu Jura X10. Integrované programy proplachování a čištění spolu s originálními výrobky pro údržbu zajišťují hygienu a čistotu s certifikací TÜV. Dokonce i čištění systému rozvodu mléka je u X10 automatizované a spouští se jediným stisknutím tlačítka. Několika jednoduchými pohyby je možné rozložit a vyčistit kombinovanou trysku. Vývody pro mléko jsou umístěny vpředu a jsou snadno přístupné, takže je lze v případě potřeby snadno vyměnit.

 

JURA X10 – výbava

Kávovar JURA X10 je v základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Smart Pro s velkou kapacitou, čistič cappuccinátoru…), tištěným manuálem v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám přípravu kávových specialit, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

JURA X10 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách našeho servisu Jura.