Zákaznická linka+420 774 671 474

Jura X6

Jura X6

66 990 Kč55 364 Kč

Na dotaz

Jednoduše dokonalý stroj na přípravu kávy a vody na čaj ve Vaší kanceláři.

Popis produktu

JURA X6 je dokonalým kávovarem pro milovníky kávy a čaje ve středních a velkých kancelářich. Jeho jednoduchá obsluha jej předurčuje i pro provoz v různých samoobslužných zónách, pro které jej lze rozšířit o permanentní napojení na vodu a mincovník.

JURA X6 - přednosti

Jednoduché ovládání
Jura X6 je profesionální kávovar pro milovníky černé kávy ve všech jejích podobách. Umí připravit jak klasické ristretto, nebo espresso, tak i velkou kávu. Navíc připravuje vodu pro zelený čaj a to hned ve dvou teplotách. To vše vyberete jednoduše stiskem tlačítka vedle symbolu vybraného nápoje na velkém barevném displeji. 

Velké nádoby na vodu, kávu a odpad
Díky velké nádrži na vodu a možnosti dodatečné montáže stabilní sady pro čerstvou vodu je X6 vhodný pro mobilní použití i pevné umístění. Zároveň JURA X6 disponuje velkým zásobníkem na zrnkovou kávu a samozřejmě velkými odpadními nádobami. Kávovar je tak méně nároční na obsluhu - vysypání kávových zbytků žádá kávovar až po přípravě 40 porcí kávy.

Vyladěný mlýnek a pulzní spaření kávy
Nový mlýnek kávových zrn AromaG3 umele kávová zrna vždy na správnou hrubost pro danou přípravu kávy. Je přesný, dvakrát rychlejší a mimořádně šetrný, pro zachování chuti a aroma připravované kávy. Proces pulsní extrakce (P.E.P.®)  přidává na chuti zejména u káv s menšim objemem vody - ristretta a espressa.

JURA X6 – výbava

Kávovar Jura X6 má již instalováno nové české menu. V základní ceně je uvítací balíček s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris Smart Pro…), tištěný manuál v českém jazyce. Na vyžádání Vám kávovar nainstalujeme přímo u Vás, naučíme Vás s ním pracovat, ukážeme Vám jak o něj pečovat, naplníme Vám ho tou nejlepší kávou.

            

Jura X6 – záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.