Zákaznická linka+420 774 671 474

JURA WE8 Chrome

JURA WE8 Chrome

47 990 Kč39 661 Kč

Na dotaz

Kávovar pro kreativní uživatele se samostatnou výpustí pro kávomléčné nápoje.

Popis produktu

JURA IMPRESSA WE8 vychází v mnohém z oblíbeného domácího kávovaru JURA IMPRESSA E8. Díky zvětšeným zásobníkům na kávu (až 500g), vodu (3 litry) i odpad (pro 25 porcí) je předurčena pro kanceláře, bistra, nebo menší cukrárny.

JURA IMPRESSA WE8 - přednosti

Nejnovější technologie pro vynikající kávu
JURA IMPRESSA WE8 nabízí 12 různých kávových specialit. Šestiúrovňový mlýnek JURA AromaG3 zajišťuje kvalitní, rychlé a šetrné pomletí kávy. Čerstvě pomletá káva je pak připravena novou P.E.P.® technologií (pulzní extrakční proces) vyvinutou společností JURA pro optimální extrakci kávy. 

Geniální ovládání
Ovládání kávovaru JURA IMPRESSA WE8 je velmi snadné díky barevnému TFT displeji. Pomocí ovládacích tlačítek na okraji displeje jednoduše a rychle zvolíte požadovaný nápoj, případně jej během přípravy upravíte dle své chuti. Dvojitým stiskem ristretta, espressa, nebo kávy, lze jednoduše zadat přípravu dvou porcí najednou. Za zmínku stojí také samostatná výpusť pro kávomléčné nápoje. Díky ní je možné jedním stiskem talčítka připravit lahodné cappucinno, nebo latté machiatto.

Hygiena na prvním místě
Kávovar JURA IMPRESSA WE8 je vybavený automatickými programy proplachů a čištění, zejména pak inovovaným systémem čištění mléčných cest. Ten lze nově vyčistit stiskem jednoho tlačítka. Kompletní hygienický systém je pak certifikovaný společností TUV Rehinland. Řada kávovarů JURA WE je díky tomu tou nejlepší volbou pro provozy, které dodržují směrnice HACCP - Hazard Analysis and Critical Control Points.

 

Jednoduše variabilní
Kávovar JURA IMPRESSA WE8 umožňuje vybrat preferované nápoje do úvodního menu. Upravit jejich sílu, množství vody, množství mléčné pěny... Nápoje, které nechcete používat jednoduše deaktivujete z menu a zjednodušíte tak přístup k těm, které máte rádi. 

IMPRESSA WE8 – výbava

Kávovar JURA IMPRESSA WE8 má instalováno české menu. S přístrojem obdržíte navíc ve speciálním uvítacím balíčku JURA čistící tablety, filtr, návod v českém jazyce, roztok a speciální nádobku pro čištění mléčných cest.

IMPRESSA WE8 - záruka

V případě závady Vám stačí kontaktovat naši servisní linku. Tím Vaše starosti končí. Zpravidla následující den si u Vás kávovar vyzvedne náš kurýr a opravený Vám jej během několika dní dopraví zpět k Vám. Po dobu opravy nabízíme možnost zapůjčení náhradního kávovaru. Záruční a servisní podmínky a podporu najdete na stránkách autorizovaného servisu Jura.